czysta cera

Na starzenie się skóry Laboteq Skin. Cena i opinie użytkowników.

Ten preparat  przeciwko starzeniu się skóry stara się wymknąć Agencji ds. Żywności i Leków.

Firma, Aflofarm ,mówi, że produkują leki wydłużające życie myszy i robaków to następie w witaminy bez recepty, które pomogą ludziom walczyć z procesem starzenia się. Ten arykuł będzie na temat opinie i cena Laboteq Skin. To wsystko jest finansowane przez Leonarda Guarente’a, biologa z MIT, który ma 62 lata  i jest przekonany, że proces starzenia się można spowolnić poprzez polepszenie metabolizmu organizmu .

Problem w tym, mówi Guarente, że ciężko jest udowodnić w rozsądnym przedziale czasowym, iż leki mogące wydłużyć życie zwierząt, działają tak samo na ludzi.  Taki eksperyment może potrwać dekady. Dlatego Guarente postanowił wybrać niekonwencjonalną drogę nowatorskiego badania, które nie wymaga testów klinicznych i poparcia FDA.

Jakie Laboteq Skin opinie można przeczytać na forach? Jaka jest jego cena?

tabletka wychodząca na rynek w tym tygodniu, tak naprawdę zapewni Ci młodość. Produkt zawiera chemiczny prekursor dinukleotydu nikotynoamidoadeninowego, związek wykorzystywany przez komórki do reakcji metabolicznych, takich jak uwalnianie energii z glukozy. Powoduje efekty podobne do diety ubogiej w kalorie- sprawdzony sposób na przedłużenie długości życia myszy. Opinie o produkcie warto poczytać.Guarente był poprzednio zaangażowany w Sirtis Pharmaceuticals, ogólnie znany setup biotechnologiczny, który badał resweratrol, związek przeciw starzeniu się, który występuje w czerwonym winie i może pomóc pacjentom chorym na cukrzyce. Tę firmę kupił gigant farmaceutyczny GlaxoSmithKline, ale wczesne próby spaliły na panewce. Tym razem, mówi się że laboteq skin cena, chcemy wprowadzić na rynek molekuły przeciwdziałające starzeniu się jako suplement diety i kontaktować się z klientami po czasie przy użyciu ankiet. „To najwyższej jakości leki na receptę, które są drogie,” mówi Guarente, gestykulując w górę. „I masz nutraceutyki, o tutaj, które są jak kupowanie kota w worku- nie wiesz, co kupujesz i nie znasz się na nauce za nimi stojącej. Istnieje ogromna przestrzeń pomiędzy nimi, która mogła by zostać zapełniona w sposób korzystny dla zdrowia.

Jego cena jest atrakcyjna.  Warto szukać na ceneo i  allegro.

30 bilionowy rynek suplementów rośnie o około 7 procent rocznie, mówi Alminana, a sprzedaż online dwa razy tyle. Laboteq Skin nie wymienia swoich inwestorów, ale są oni z pewnością z najwyższej półki. Ich rada obejmuje Daniela Fabricanta, poprzedniego dyrektora do spraw suplementów diety, a obecnego prezesa Natural Products Association. W firmie pracuje pięcioro zwycięzców Nagrody Nobla, w tym neurobiolog Eric Kandel, biolog Thomas Südhof, teoretyk początków życia Jacek Szostak i laureat nagrody w dziedzinie chemii z 2013 roku Martin Karplus. Cena może ulec zmianie. Naukowcy wykazali, że mogą wydłużyć życie myszy laboratoryjnych poprzez karmienie ich mniejszą ilością pożywienia. Proces jest transmitowany przez molekuły biologiczne zwane sirtuinami. NAD jest ważne, ponieważ to substancja chemiczna potrzebna sirtuinom do pracy, a poze tym jest on wykorzystywany w innych aspektach metabolizmu komórkowego. U robaków, myszy i ludzi, poziomy NAD spadają z wiekiem, mówi Guarente, tak więc należy zwiększyć poziomy molekuł.

Jaka jest przyszłość suplementów wspomagających regenarcje skóry?

„Zastępienie NAD to jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy w biologii starzenia się,” mówi Nir Barzilai, dyrektor Institute for Aging Research na Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku, który jest współautorem artykułów wraz z Guarentem, ale nie jest zaangażowany w Laboteq Skin opinie z forum.

Inni eksperci mówią, że pomimo iż ilość NDA może się zmniejszać z wiekiem, nie ma zbyt wielu dowodów na to, że starzenie się można spowolnić poprzez zwiększenie poziomów NAD. „Mamy wystarczająco dużo dowodów by się ekscytować, ale nie jest wystarczająco przekonujący dowód,” mówi Brian K. Kennedy, prezes kalifornijskiego Buck Institute for Research on Aging.

Guarente mówi, że tabletka to prekursor NAD, który organizm może przekonwertować na NAD i wykorzystać. Co więcej, Laboteq Skin cena jest extra,  zawiera pterostilbene, antyoksydant stymulujący stirtuiny. Oba składniki może znaleźć także w specjalnych witaminach. „Spodziewamy się współdziałania poprzez ich połączenie,” mówi.

Guarente mówi, że firma planuje stopniowe dodawanie do linii swoich produktów innych związków, które przedłużyły życie robaków, myszy i innych zwierząt. Firma przeprowadzi wstępne testy, aby się upewnić, że produkty nie są toksyczne, ale nie będzie przestrzegało procedur FDA. Witaminy i suplementy mogą być sprzedawane bez recepty, jeśli nie zawierają niebezpiecznych składników.

 

Marcotulli mówi, że firm ma niepotwierdzone dowody na pozytywny wpływ pigułek Laboteq Skin.

„Od starszej części społeczeństwa otrzymaliśmy interesujący feedback jeśli chodzi i poziomy energii. To bardzo przydatne i pokrzepiające,” mówi. I sam przyjmuje pigułki. „Kiedy nie mam zapasu, czuję się niewyraźnie,” mówi. „Stały się częścią mojej rutyny.”Guarente mówi też, że przyjmuje Basis codziennie, a także 250 mg resveratrolu, składnika wina. Poza tym ćwiczy- ale nie tak często jak powinien. Cena i laboteq skin opinie opisane zostały.Mówi, że nie martwi go brak natychmiastowych rezultatów. Zbyt wiele badań na tym polu jest za krótkich na wykazanie efektów. Albo też badaniu poddawani są chorzy ludzie. „Myślę, że tak jest, jeśli coś chce spowolnić Twój postęp- to tego nie zauważysz,” mówi Guarente.

Dodaj komentarz